Layout Builder Modal (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Theme
pl: Skórka

en: Options
pl: Opcje

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Auto resize
pl: Autodopasowanie

en: Layout Builder
pl: Kreator Układu
