Layout Builder Modal (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Auto resize
vi: Tự động đổi cỡ
