Layout Builder Modal (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Theme
ja: テーマ

en: Options
ja: オプション

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Modal width
ja: モーダルの幅

en: Modal height
ja: モーダルの高さ

en: Layout Builder
ja: レイアウトビルダー
