Layout Builder Modal (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Theme
hu: Smink

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Auto resize
hu: Automatikus átméretezés

en: Modal width
hu: Felugró ablak szélessége

en: Modal height
hu: Felugró ablak magassága

en: Layout Builder
hu: Elrendezés építő

en: Display with theme
hu: Megjelenítés sminkkel
