Layout Builder Modal (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Theme
nl: Thema

en: Options
nl: Opties

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Auto resize
nl: Automatisch herschalen

en: Modal width
nl: Breedte pop-up venster

en: Modal height
nl: Hoogte pop-up venster

en: Open blocks in a modal in the Layout Builder UI.
nl: Blokken in een pop-up venster openen in de Layout Builder UI.

en: Administer Layout Builder Modal.
nl: Layout Builder Modal beheren.

en: Administer Layout Builder Modal
nl: Layout Builder Modal beheren

en: Layout Builder Modal configuration
nl: Layout Builder Modal-instellingen

en: Layout Builder Modal settings
nl: Layout Builder Modal-instellingen

en: Height in pixels with no units (e.g. "<code>768</code>") or "auto" for automatic height. See <a href=":link">the jQuery Dialog documentation</a> for more details.
nl: Hoogte in pixels zonder eenheden (bijv. '<code>768</code>') of 'auto' voor automatische hoogte. Zie voor meer informatie <a href=":link">de jQuery Dialog-documentatie</a>.

en: Height must be a positive number or "auto".
nl: Hoogte moet een positief getal of 'auto' zijn.

en: Display with theme
nl: Met thema weergeven

en: Default (%default_theme)
nl: Standaard (%default_theme)

en: Administrative (Seven)
nl: Beheer (Seven)

en: Width in pixels with no units (e.g. "<code>768</code>"), or use percentage (e.g. "<code>80%</code>"). See <a href=":link">the jQuery Dialog documentation</a> for more details.
nl: Breedte in pixels zonder eenheden (bijv. '<code>768</code>'), of gebruik een percentage (bijv. '<code>80%</code>'). Zie voor meer informatie de documentatie van <a href=":link">jQuery Dialog</a>.

en: Width must be a positive number or a percentage.
nl: Breedte moet een positief getal of een percentage zijn.
