Layout Builder Overrides (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: About
es: Acerca de

en: Manage layout
es: Gestionar diseño

en: Layout options
es: Opciones de diseño

en: Allow each @entity to have its layout customized.
es: Permite que cada @entity tenga su diseño personalizado.

en: You must revert all customized layouts of this display before you can disable this option.
es: Debe revertir todos los diseños personalizados de esta pantalla antes de poder desactivar esta opción.
