Layout Builder Overrides (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: About
id: Tentang

en: Manage layout
id: Kelola tata letak

en: Layout options
id: Opsi tata letak

en: Layout Builder
id: Pembuat Tata Letak

en: Allow each @entity to have its layout customized.
id: Izinkan setiap @entity memiliki tata letak yang disesuaikan.

en: You must revert all customized layouts of this display before you can disable this option.
id: Anda harus mengembalikan semua tata letak khusus tampilan ini sebelum dapat menonaktifkan opsi ini.
