Layout Builder Overrides (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: About
ja: アバウト

en: Manage layout
ja: レイアウト管理

en: Layout options
ja: レイアウトのオプション

en: Layout Builder
ja: レイアウトビルダー

en: Allow each @entity to have its layout customized.
ja: @entity のレイアウトをそれぞれカスタマイズできるようにする。

en: You must revert all customized layouts of this display before you can disable this option.
ja: このオプションを無効にするには、このディスプレイでカスタマイズしたレイアウトをすべて元に戻す必要があります。

en: Use Layout Builder
ja: レイアウトビルダーを使用
