Layout Builder Overrides (2.0.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: About
de: Über

en: Manage layout
de: Layout verwalten

en: Layout options
de: Layout-Optionen

en: Allow each @entity to have its layout customized.
de: Für jede Entität des Typs @entity ein eigenes Layout bereitstellen.

en: You must revert all customized layouts of this display before you can disable this option.
de: Alle angepassten Layouts dieser Anzeige müssen zurückgesetzt werden bevor diese Option ausgeschaltet werden kann.

en: Use Layout Builder
de: Layout Builder verwenden
