Layout Builder Overrides (2.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Layout
nl: Lay-out

en: About
nl: Over

en: Manage layout
nl: Lay-out beheren

en: Layout options
nl: Opties voor lay-out

en: Allow each @entity to have its layout customized.
nl: De lay-out van elke @entity kan aangepast worden.

en: You must revert all customized layouts of this display before you can disable this option.
nl: Alle aangepaste lay-outs van deze weergave moeten ongedaan worden gemaakt voordat deze optie uitgeschakeld kan worden.

en: Use Layout Builder
nl: Gebruik Layout Builder
