Layout Builder Overrides (3.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Layout
ca: Disposició

en: About
ca: Detalls

en: Manage layout
ca: Gestiona la disposició

en: Layout options
ca: Opcions de la disposició

en: Allow each @entity to have its layout customized.
ca: Permet que cada @entity tingui la seva disposició personalitzada.

en: Use Layout Builder
ca: Utilitza el Layout Builder
