Layout Builder Overrides (3.0.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Layout
fr: Mise en page

en: About
fr: À propos

en: Manage layout
fr: Gestion de la mise en page

en: Layout options
fr: Options de mise en page

en: Allow each @entity to have its layout customized.
fr: Autoriser chaque @entity à avoir sa mise en page personnalisée.

en: You must revert all customized layouts of this display before you can disable this option.
fr: Vous devez désactiver toutes les mises en page personnalisées de cet affichage avant de désactiver cette option.

en: Use Layout Builder
fr: Utiliser Layout Builder
