Layout Builder Overrides (3.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Layout
tr: Yerleşim

en: About
tr: Hakkında

en: Manage layout
tr: Düzeni yönet

en: Layout options
tr: Düzen seçenekleri

en: Layout Builder
tr: Yerleşim Oluşturucu

en: Use Layout Builder
tr: Yerleşim Oluşturucuyu kullan
