Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta10) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: About
gu: વિશે
