Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta10) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Default
uk: Базово

en: Theme
uk: Тема

en: About
uk: Про модуль

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
uk: Увага: Надавати тільки довіреним ролям; це повноваження пов’язане з безпекою.

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Section @section
uk: Секція @section

en: Layout Builder
uk: Конструктор макетів
