Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta12) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Theme
hr: Tema

en: About
hr: Opis

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hr: Upozorenje: Dopustite samo provjerenim ulogama, ovo dopuštenje ima sigurnosne implikacije.

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
