Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta12) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Theme
hu: Smink

en: About
hu: Leírás

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hu: Figyelmeztetés: Ezt csak a megbízható szerepköröknek szabad megadni, mert biztonsági következményekkel jár.

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Section @section
hu: @section szekció

en: Layout Builder
hu: Elrendezés építő
