Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta13) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Theme
ar: حلة

en: About
ar: حول

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ar: تحذير : هذه الصلاحية تؤثر على الأمن، لا تمنحها إلا للأدوار الموثوق بها.

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: Claro
ar: كلارو
