Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta13) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Theme
be: Тэма

en: About
be: Аб

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
be: Заўвага: прызначайце толькі давераным ролям; гэта права мае  ахоўную функцыю.

en: Weight for @title
be: Вага для @title
