Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta13) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
