Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta13) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Default
es: Por defecto

en: Theme
es: Tema

en: About
es: Acerca de

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
es: Advertencia: Proporcionar sólo a los roles de confianza. Este permiso implica riesgos de seguridad.

en: Weight for @title
es: Peso para @title

en: Section @section
es: Sección @section
