Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta13) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Theme
eu: Tema

en: About
eu: (r)i buruz
