Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta13) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Theme
nl: Thema

en: About
nl: Over

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
nl: Let op: alleen toevoegen aan rollen die u vertrouwt; dit toegangsrecht kan schadelijke gevolgen hebben voor de beveiliging van het systeem.

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Section @section
nl: Sectie @section
