Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta13) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Theme
ps: ویینه

en: About
ps: په اړه
