Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta13) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: About
sq: Informacione

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
