Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta13) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: Theme
sv: Tema

en: About
sv: Om

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
sv: Varning: Ge enbart till betrodda användare. Denna behörighet har konsekvenser för säkerheten.

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Section @section
sv: Sektion @section
