Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta13) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ug: ئەسكەرتىش: پەقەت ھوقۇق بېرىلگەن ئەزالارغا بېرىلىدۇ، بولمىسا سېستىما بىخەتەرلىكىگە زىيانلىق.
