Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta5) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
