Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta5) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Theme
cy: Thema
