Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta6) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Theme
fa: پوسته

en: About
fa: درباره

en: Weight for @title
fa: وزن @title
