Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta6) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
