Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta7) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Default
it: Predefinito

en: Theme
it: Tema

en: About
it: Informazioni

en: Weight for @title
it: Peso per @title
