Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta7) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: None
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Default
ru: По умолчанию

en: Theme
ru: Тема

en: About
ru: Информация

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: Section @section
ru: Раздел @section

en: Layout Builder
ru: Конструктор макета
