Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta7) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Theme
sl: Tema

en: About
sl: O modulu
