Layout Builder Quick Add (1.1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Theme
ca: Tema

en: About
ca: Detalls

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ca: Avís: Assigneu-lo només als rols de confiança; aquest permís té implicacions en la seguretat.

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Section @section
ca: Secció @section
