Layout Builder Quick Add (1.1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Theme
fi: Teema

en: About
fi: Tietoja

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fi: Varoitus: Aseta vain luotetuille rooleille; tällä oikeusmäärityksellä on vaikutuksia turvallisuuteen.

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
