Layout Builder Quick Add (1.1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Theme
mn: Загвар
