Layout Builder Quick Add (1.2.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: About
cs: Popis

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
cs: Varování: Tato práva přiřazujte pouze spolehlivým rolím; Tato práva mají dopad na bezpečnost.

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
