Layout Builder Quick Add (1.2.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Theme
jv: Tema

en: About
jv: Ngenani

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
jv: Welingan: Wénéhānā kanggo parāgā sing dipercaya waé; kawenangan iki nduwéni pengaruh marang keamanan situs.

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
