Layout Builder Quick Add (1.2.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: About
kn: ಕುರಿತು
