Layout Builder Quick Add (1.2.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Theme
pl: Skórka

en: About
pl: O stronie

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pl: Uwaga: tylko dla zaufanych ról; to uprawnienie dotyczy bezpieczeństwa.

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Section @section
pl: Sekcja @section

en: Layout Builder
pl: Kreator Układu
