Layout Builder Quick Add (1.2.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: About
sk: Informácie o

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
sk: Upozornenie: Prideľujte len dôveryhodnej kategórii používateľov; toto oprávnenie má dôsledky na zabezpečenie systému.

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
