Layout Builder Quick Add (1.2.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Theme
tr: Tema

en: About
tr: Hakkında

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
tr: Uyarı: Sadece güvenilir rollere verin; bu iznin güvenlik etkileri vardır.

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Layout Builder
tr: Yerleşim Oluşturucu
