Layout Builder Restrictions (3.0.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Category
ja: カテゴリー

en: Back
ja: 戻る

en: Save
ja: 保存

en: Region
ja: リージョン

en: Block
ja: ブロック

en: Block ID
ja: ブロックID

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Category ID
ja: カテゴリーID

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: Layout ID
ja: レイアウト ID

en: Custom block types
ja: カスタムブロックタイプ

en: Layout Builder
ja: レイアウトビルダー
