Layout Builder Restrictions (3.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Category
jv: Kategori

en: Save
jv: Simpen

en: Block
jv: Blok

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
