Layout Builder Restrictions (3.0.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
