Layout Builder Restrictions (3.0.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Category
nn: Kategori

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: Block
nn: Blokk
