Layout Builder Restrictions (3.0.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Category
pl: Kategoria

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: Block
pl: Blok

en: Block ID
pl: ID bloku

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Category ID
pl: Identyfikator kategorii

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Layout ID
pl: ID układu

en: Custom block types
pl: Własne typy bloków

en: Layout Builder
pl: Kreator Układu
