Layout Builder Restrictions (3.0.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Category
te: వర్గం

en: Back
te: వెనక్కి

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Region
te: ప్రాంతం
