Layout Builder Restrictions (3.0.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار
